Zdjęcie osoby potrzbującej

Pomóżmy odbudować dom w Czernichowie

W dniu 12/12/2021 doszło do potężnego pożaru domu w Czernichowie przy ulicy Na Wzgórzu. Gasiło go aż dziewięć zastępów straży. Spłonął dach oraz wszystko to, co znajdowało się na piętrze budynku. Zwęglona konstrukcja dachu nadaje się jedynie do rozbiórki. Koszty odbudowy są ogromne. Jako bratanek Zofii Galata, postanowiłem zorganizować tę zbiórkę, by pomóc cioci w odbudowie jej kochanego domu. Wierzę, że z Waszą pomocą wspólnie uda się zebrać potrzebne środki, a ciocia na nowo odzyska swój dom.

Udowodnijmy, że potrafimy dawać nadzieję, nie tylko na święta. Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 9 miesięcy temu
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 12 miesięcy temu
5,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 12 miesięcy temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Anna
około 12 miesięcy temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 12 miesięcy temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
1 409,76 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 50 osób
Udostępniło już 11 osób
Jakub Swałtek
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz