Zdjęcie osoby potrzbującej

Operacja mojego pieska Diany

Witam,

Mój pies doznał poważnej kontuzji, przez którą nie jest w stanie poruszać się o własnych nogach. Potrzebny jest zabieg, żeby Diana znów mogła cieszyć się życiem, a najbardziej żeby mogła ponownie zacząć chodzić o własnych siłach i w końcu wróciła do mnie do domu, ponieważ bardzo za nią tęsknię. Diana to niesamowity, mądry i silny pies. Aktualnie pies przebywa w przychodzi weterynaryjnej w Grudziądzu. Nie prosiłbym się o pieniążki, ale to jest duża kwota do uzbierania w bardzo krótkim czasie i strasznie zależy mi na spaceruku z moim pieskiem. Diana bez operacji nie ma szansy na dalsze cieszenie się życiem. Bardzo liczę na każdą złotówkę. Bardzo dziękuję za okazane serce. Życzę wszystkim dużo zdrowia 🐾🐕

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
0,00 zł z 5 000,00 zł
Jako pierwszy wpłać na tę zbiórkę!
Jako pierwszy udostępnij tę zbiórkę!
Laura Seroka
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz